Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek Přestavlky u Čerčan

  

 968 m2

okres Benešov

 Prodáno

Popis nemovitosti

Nabízím vám jedinečnou příležitost k zakoupení pozemku o rozloze 968 m2 v malebné obci Přestavlky u Čerčan. Tento pozemek se vyznačuje nejen svou velikostí, ale také krásným výhledem, který vám umožní vytvořit ideální prostředí pro vaši budoucí rodinnou oázu.

 

S touto nemovitostí je již spojeno mnoho příjemných výhod. Na pozemek jsou přivedeny přípojky vody a elektřiny, což vám usnadní proces plánování a stavby vašeho rodinného domu. Máte možnost využít již existující studii pro výstavbu rodinného domu, která zohledňuje svažitost pozemku, takže si budete moci vychutnávat nádherné výhledy z vaší zahrady, terasy nebo bazénu.

 

Výhodou této lokality je také dobrá dopravní dostupnost. Obec Přestavlky u Čerčan se nachází pouhých 11 km od města Benešov, což vám poskytuje snadný přístup ke všem potřebným službám a vybavení. Díky poloze 30 km od hranice Prahy máte také možnost rychle se dostat do hlavního města. Nájezd na D1 vzdálený pouze 4 km, což vám usnadní cestování po celé republice.

 

Nechte se unést tímto jedinečným pozemkem a začněte plánovat výstavbu svého snového rodinného domu v malebném prostředí.

Kontaktujte mě co nejdříve a začněte budovat svou budoucnost na tomto krásném místě!

 

 

ÚZEMNÍ PLÁN

 

UP_textova_cast_81cs_10

 

Marianna Salicka

Chcete se přestěhovat, prodat, koupit nebo investovat? 

Jsem tu, abych vám pomohla s nemovitostmi v Praze a okolí. 


Marianna Salicka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF