Paní Mariannu Salitskou ráda doporučím všem, kteří potřebují pomoc při prodeji nebo koupi nemovitosti, eventuálně dalších služeb. Paní Marianna je velice vstřícná, empatická, profesionálně zdatná a hlavně spolehlivá. V mém případě (prodej chaty) jí za její služby patří velké poděkování.

Eva Joklová, Praha

 

Chtěli bychom ještě jednou, touto cestou poděkovat paní makléřce Marianně Salitské, která svým naprosto profesionálním přístupem a časovou flexibilitou je i příkladem lidského vystupování. Tuto velice ochotnou makléřku si dovolujeme vřele doporučit a za její perfektně odvedou práci jí popřát hodně pracovních úspěchů.

Věra a Vladimír Vlkovi, Pardubice

 

Dobrý den, paní Salitska,
doufám, že se máte dobře, chci Vám za celou naši rodinu za všechno moc poděkovat. Byla radost s Vámi spolupracovat. Naše poslední transakce byla trochu náročnější, ale všechno jste zvládla na jedničku! A profík se pozná právě při těch nestandardních situacích. Nevím jestli bude někdy příležitost potkat se kvůli byznysu, ale pokud byste si udělala výlet do Severní Ameriky jste u nás vždy vítaná!
Mějte se Krásně!
V+V+E+A+A

 

Děkuji mnohokrát paní Salitské za trpělivost a vstřícnost.

Natálie John

 

Nakoľko sme sa pri hľadaní nehnuteľnosti stretli s rôznymi realitnými maklérmi a boli sme naozaj hlboko sklamaní z ich prístupu, ktorý bol maximálne neprofesionálny a neférový, dovolili sme si využiť príležitosť pre komentár a vyjadriť Vám našu spokojnosť s realitnými službami Vašej spoločnosti.

Týmto odkazom by sme chceli vyjadriť maximálnu spokojnosť s realitnými službami pani Salitskej, u ktorej nás úplne od prvého telefónneho kontaktu prekvapil veľmi prívetivý, no vždy vysoko profesionálny prístup s dostatočnou dávkou ľudskosti a pochopenia. Pani Salitská sa snažila byť férová voči iným potenciálnym uchádzačom o byt, i keď videla náš obrovský záujem o kúpu. Vždy sa nám snažila vyhovieť a bola nám veľmi nápomocná i pri obhliadke bytu znalcom banky, u ktorej sme žiadali o hypotéku. Vďaka jej skvelému talentu \"predať nehnuteľnost\" čo najlepšie sme od znalca získali vysoké ohodnotenie bytu a mohli sme si bez finančných komplikácii hypotéku vziať a v konečnom dôsledku kúpiť našu vysnívanú nehnuteľnosť.

 

S pozdravom,

spokojní kupujúci Lenka a Martin

14.3.2016

  

Характер услуги:  продажа жилой недвижимости

Хочется выразить благодарность за качественную работу риэлтору Марианне Салицкой. В условиях большого количества предложений на рынке недвижимости, покупатель на нашу квартиру был найден  в кратчайшие сроки - за одну неделю! Сделка прошла быстро и отлажено. Высокий профессионализм, оперативность, а также  доброжелательность и внимательность к клиенту  - отличительные черты Марианны. Результатом работы я очень довольна, с удовольствием рекомендую Марианну как отличного риэлтора. Спасибо большое!!! 

С уважением, 

Наталия

 

Velmi profesionální přístup, rychlá reakce a snaha kdykoli vyhovět námi zvolené prohlídce bytu v Praze, i v době o víkendu. Kooperace při stavebních úpravách, předávání bytu. Velmi milá, příjemná a hlavně vysoce profesionální makléřka.

Mějte se pěkně a přejeme hodně spokojených klientů.

Blanka a Emil Blažkovi

  

„ Tuhle skvělou makléřku mi seslalo snad samo nebe! Hledal jsem, komu bych předal nově zařízenou kancelář na Vinohradech, a paní Salitska mi velmi rychle a obětavě sehnala nového nájemníka. Do týdne to bylo vyřízené. Svou práci zkrátka umí na jedničku!

Tomáš Holub“

 

Měl jsem možnost využít dvakrát služeb realitní makléřky paní Marianny Salitske. S jejími službami jsem byl velmi spokojen. Je přesná, dokonale ovládá svůj obor. A navíc je velmi lidská a má pochopení pro individuální potřeby jednotlivých klientů. Její služby budu využívat i do budoucna.

MUDr. Aleš Závodský

 

Paní Salitska byla velmi ochotná a celý prodej bytu proběhl velmi rychle. Nevím, jaké další reference, je spolehlivá a své práci opravdu rozumí. 

Olga Stierandová

 

Paní Salitskou doporučuji všem, kteří očekávají vstřícného a spolehlivého realitního makléře. Je neobyčejně milá, nic pro ni není problém, zkrátka 100% profesionál!

Mgr. Pavla Salfická