Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej penzionu, rodinného domu a bungalovu

 

 Pozemek 1516 m2

 Nové Jirny, Praha-východ

 

Будинок з прибудовою і готель біля Праги 

 

28.000.000,- Kč

Popis nemovitosti

Prodej penzionu, rodinného domu 5+kk a bungalovu 2+kk na pozemku 1516 m2 v obci Nové Jirny, Praha-východ.

Ideální pro rodinné podnikání spojené s bydlením. Jedná se o soubor tří budov s veškerým zázemím, krásnou zahradou a pohodlným parkováním. Také může sloužit jenom pro rodinné bydlení, nebo jako zázemí pro firmu, soukromou mateřskou školku, zdravotní zařízení, případně i jako domov pro aktivní seniory – přilehlá příroda a zároveň kousek od Prahy nekladou meze podnikatelským nápadům.

Rodinný dům 5+kk, kde bydlí současní majitelé je částečně podsklepen. V přízemí jsou tři pokoje s kuchyňským koutem a koupelnou, v patře jsou další dva pokoje se šatnou a koupelnou.

Bungalov 2+kk, 63m2 má soukromou zahrádku a samostatný vchod. Je vhodný pro starší rodiče nebo velké děti, případně pro personál ubytovacího zařízení.

Penzion má 5 pokojů a 1 dvoupokojový apartmán. Každá jednotka má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. V přízemí je recepce s barem a jídelními stoly, dále sklad, WC a 3 pokoje, kde 2 jsou s východem na terasu a zahradu. V patře jsou další 2 pokoje a apartmán. Vše je plně funkční a zařízené. K penzionu také patří přistavěná technická místnost sloužící i jako prádelna.Společný dvůr se zámkovou dlažbou se využívá především pro pohodlné parkování hostů a majitelů.Samostatnou kapitolou je nádherná opečovávaná zahrada 660 m2 se vzrostlými stromy a keři, se zahradním jezírkem a zastřešeným posezením.Objekt je jenom 5 km od hranice Prahy, 3 km od nájezdu na D11 a 4km od vlaku v Úvalech.

 

Будинок з прибудовою і невеликий готель 5 км від Праги.

Ділянка площею 1615 м2.

Будинок складається з 5 кімнат і підвала з котельнею, 240 м2.

Прибудова має 2 кімнати 63 м2, з окремим входом і двориком.

У готель 5 номерів, 7 кімнат, в кожному номері свій душ і туалет, внизу велика спільна кімната з баром.

Є складове приміщення, окрема пральна кімната, всі будинки отоплюються газовим котлом, також є свій колодязь з власною водою але і загальне водопостачання.

Можливо, щоб на спільному дворі жили батьки з дітьми або друзі. Юридично ділянка буде у спільному користуванні а будівлі можуть мати кожен свого власника. При бажанні з готелю можна зробити дитячий садочок, клініку або дім для людей похилого віку.

Добре транспортне сполучення з Прагою, всого 5 км від границі Праги, 3 км від швидкісної магістралі, до станції метро 25 хвилин автобусом.

Навколо багато зелені, ліс і багато можливостей для прогулянок або катання на велосипедах.

Videoprohlídka

Marianna Salicka

Chcete se přestěhovat, prodat, koupit nebo investovat? 

Jsem tu, abych vám pomohla s nemovitostmi v Praze a okolí. 


Marianna Salicka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF