Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Srub Kersko

Moderní srub v lese 25 km od Prahy

 

POZEMEK 4830 m2

   

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Prodej novostavby srubu 4+kk, 175 m2 na pozemku 4830 m2 v Kersku, obec Hradištko, 25 km od Prahy.

Únik od ruchu města do dřevěného domu obklopeného stromy – atmosféra vás pohltí od prvního okamžiku. Příroda vrací to, co berou lidi.

Jedná se o moderní stavbu s velkými francouzskými okny se vstupem na terasu. Do domu je přivedená voda a elektřina, odpad je veden do jímky. Objekt se prodává ve stavu před dokončením, vnitřní příčky a další vybavení už bude v rukou a režii nových majitelů. Podle stavební dokumentace se bude jednat o dům 4+kk se zastavěnou plochou 154 m2, kde 46 m2 je zastřešená terasa. Veškerá stavební dokumentace k dispozici. Možné provedení je vyobrazeno na půdorysech a vizualizaci.

Přírodní park Kersko leží 25 km východně od okraje Prahy směr Poděbrady.

Není divu, že tato pozoruhodná osada byla inspirací mnoha osobnostem, nejvíce ji však proslavil spisovatel Bohumil Hrabal. Ten tam léta žil a hodně času trávil v hospůdce, dnes známé jako Hrabalova hájenka. Můžete si tam pochutnat na specialitách jako je Postřižinské pivo nebo Kančí se šípkovou i se zelím. K Hájence přijedete slavnou alejí, kde hlavní hrdinové ze Slavnosti sněženek honili divokého kance.

Kersko je však originálem samo o sobě. Svědčí o tom i fakt, že se objevuje v listině Břevnoského kláštera z roku 993 a ani Kosmas se o Hradištku neopomněl zmínit.

Nejstarší borovice v Kersku se jmenuje Švarná Tonko a byla vysazená již v roce 1620 a nedaleko se tyčí i její sestra, Sličná Pepička.

Videoprohlídka

3D scan

Marianna Salicka

Chcete se přestěhovat, prodat, koupit nebo investovat? 

Jsem tu, abych vám pomohla s nemovitostmi v Praze a okolí. 


Marianna Salicka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF