Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chalupy u Kerska

Chalupa 3+kk se stodolou a hospodářskými staveními

pozemek 817 mv Hradištku u Sadské

 u krásného Kerska 

 

Dovolte si realizaci svých venkovských snů

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Prodej domu/chalupy 3+kk se stodolou a hospodářskými staveními, 85 m2 na pozemku  817 mv Hradištku u Sadské, okres Nymburk, hned u krásného Kerska. 

Dovolte si realizaci svých vesnických snů.

Otevřením branky na vás dýchne láska, s jakou tam současní majitelé trávili čas a opečovávali každý kout. Jedná se o vesnické stavení z roku 1914 s původní stodolou a hospodářskými místnostmi, včetně chlévů a dvou sklepů. Pozemek je domem skvěle rozdělen na užitkovou a okrasnou zahradu.

Tento malebný dům je po rekonstrukci, stodola a chlévy jsou v původním stavu a připraveny na nápady nových majitelů. V domě jsou nová dřevěná okna vyrobená na objednávku, nová koupelna a komíny. Elektřina, veřejná kanalizace a voda, také vlastní studna s čerpadlem. V každé místnosti jsou krbová kamna a v kuchyni jsou kachlová kamna s litinovou plotnou a troubou jako u babičky – o víkendech se tam pekla husa. Také tam jsou rozvody pro elektrické přímotopy. V domě jsou dva čisté suché sklepy, které se využívají k přirozenému uskladnění potravin. Po dohodě je možné ponechat veškeré zařízení, včetně nábytku. Předáním klíčů můžete ihned bydlet.

Dům se nachází v klidném okolí řeky Labe, hned u krásného Kerska, který je součástí obce. Příroda přímo vybízí na procházky a projížďky na kole. V bezprostřední blízkosti domu se mimo jiné nachází také škola a školka, obchod s potravinami, restaurace i fotbalové hřiště a tenisové kurty. Obec se nachází asi 9 km od Nymburka a 20 km od Prahy.

Od prvopočátku bylo Hradištko osídleno rybáři a leželo uprostřed nádherné krajiny, kterou si podle legend oblíbila i kněžna Libuše a založila na druhém břehu Labe hrad Mydlovar. Tam, kde jsou dnes zbytky hradu, se rozkládala zátočina zvaná Libušina lázeň. Kersko je originálem samo o sobě. Není divu, že tato pozoruhodná osada byla inspirací mnoha osobnostem, nejvíce ji však proslavil spisovatel Bohumil Hrabal. Ten tam léta žil a hodně času trávil v hospůdce, dnes známé jako Hrabalova hájenka. Můžete si tam pochutnat na specialitách jako je Postřižinské pivo nebo Kančí se šípkovou i se zelím. K Hájence přijedete slavnou alejí, kde hlavní hrdinové ze Slavnosti sněženek honili divokého kance.

 

Videoprohlídka

Marianna Salicka

Chcete se přestěhovat, prodat, koupit nebo investovat? 

Jsem tu, abych vám pomohla s nemovitostmi v Praze a okolí. 


Marianna Salicka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF