Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

Chata 3+1, 58 m2

 

Pozemek 496 m2

 

Sluštice

Praha – východ

Popis nemovitosti

Chata na prodej 3+1, zastavěná plocha a nádvoří 41 m2 na pozemku 496 m2 v obci Sluštice, Praha-východ, cca 2 km od hranic Prahy.

Útulná chata, kde současní majitelé bydleli celoročně. Orientační podlahová plocha všech pater je 58 m2. Chata se nachází na svažitém pozemku s výhledem do přírody ze všech oken a terasy. Nachází se v klidné chatové osadě „Zelené údolí“.

Chata je na betonových základech, stěny částečně z cihel a dřeva. Dřevěná část je svépomocí zateplená. Do budovy je zavedená elektřina, voda je přivedena ze studny, kanalizace je řešená jímkou 8 m3. Vytápění zajištěno litinovými kamny. Dále je zde připojený výkonný internet.

Dispoziční řešení:

1.PP (8,8 m2) technická místnost a WC se vstupem ze dvoru

1.NP (27,5 m2) vstupní prostor s kuchyňským koutem, obývací pokoj, koupelna

2.NP (22 m2) ložnice a malý pokojíček

Jedná o chatu s potenciálem, nejde o novostavbu se všemi vymoženostmi. Vhodné pro kutily, kteří si rádi vylepšují svůj domov.

Obec Sluštice leží ve Středočeském kraji, uprostřed trojúhelníku tvořeného městy Říčany, Úvaly a městské části Praha 9 - Koloděje, 2 km od hranic Prahy.

Parametry:

Výhody:

Postřehy z prohlídek:

 

No, je to chata.

Jedná se o chatu, která má potenciál a je umístěna v dobré lokalitě a dostupností. Nejedná se o novostavbu se všemi vymoženostmi. Současní majitelé ji koupili a svépomocí postupně předělávali dle vlastních představ, bydleli tady celoročně i s malým dítětem. Jestli to bude vhodné i pro vás posoudíte sami.

 

Na fotkách to vypadá větší.

Může to tak působit, ale pouze z toho důvodu, že fotografie jsou foceny širokoúhlým objektivem pro zachycení většího prostoru, a tak i lepší přehled. Proto proporce srovnejte s předměty na fotografií, rozměry kterých dobře znáte (umyvadlo, krbová kamna…). Jedná se o menší nemovitost, zastavěná plocha a nádvoří je 41 m2, podlahová plocha přízemí je 27,5 m2, v patře ložnice a pokojíček 22 m2, dále dolní patro s technickou místností a toaletou je 8,8 m2.

 

Koupelna a toaleta.

Původně byla toaleta v přízemí u obyváku a koupelna v dolním patře v technické místností. Majitelé prohodili umístění a toaletu dali dolů se vstupem ze zahrady, takže se musí vyjít z chaty ven. Každopádně vše je možné dát zpátky, případně spojit koupelnu se záchodem.

 

Financování hypotečním úvěrem.

Je možné.

Pro více informací a prohlídky mě kontaktujte.

Cena: 3.490.000,- Kč

Marianna Salicka

Chcete se přestěhovat, prodat, koupit nebo investovat? 

Jsem tu, abych vám pomohla s nemovitostmi v Praze a okolí. 


Marianna Salicka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF