Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty 2+kk na pozemku 400 m2 v Babicích u Říčan

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Na prodej nabízím útulnou chatu 2+kk na malebném pozemku o rozloze 400 m2 v Babicích u Říčan. Toto místo je naprosto kouzelné a nabízí dokonalé ticho, které láká k relaxaci a čtení knih. Jestliže hledáte útočištěpro víkendové úniky nebo i bydlení po celý rok, právě tato chata je tou pravou volbou. Vždy je možnost rekonstrukce podle vlastních představ.

Zahrada kolem chaty odráží lásku a péči předchozích majitelů. Naleznete zde ovocné stromy, keře a malý záhonek. Ještě stihnete letošní sklizeň, protože všechny plody právě dozrávají.

Samotná nemovitost je částečně podsklepena s betonovými základy. Voda je přivedena do objektu z vrtu, je zde také plyn a elektřina.

Babice jsou malebnou obcí nedaleko Prahy, která disponuje veškerou potřebnou infrastrukturou v okolí. Pro vzdělání dětí můžete využít školu a školku v sousedním Mukařově nebo v Říčanech. V samotných Babicích se nachází soukromé gymnázium a základní škola Open Gate.

Hranice Prahy jsou od chaty vzdálené pouhých 6 km a do centra je to jen 30 km, což zajišťuje snadnou dostupnost do metropole.

Pokud hledáte ideální místo pro klidné bydlení s možností relaxace ve velmi příjemném prostředí, tato chata v Babicích je pro vás tou správnou volbou. Nezapomeňte, že máte možnost si ji přizpůsobit dle svých vlastních představ.

 

Marianna Salitska/Salicka


Marianna Salitska/Salicka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF