Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty 2+kk na pozemku 400 m2 v Babicích u Říčan

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Na prodej nabízím útulnou chatu 2+kk na malebném pozemku o rozloze 400 m2 v Babicích u Říčan. Toto místo je naprosto kouzelné a nabízí dokonalé ticho, které láká k relaxaci a čtení knih. Jestliže hledáte útočištěpro víkendové úniky nebo i bydlení po celý rok, právě tato chata je tou pravou volbou. Vždy je možnost rekonstrukce podle vlastních představ.

Zahrada kolem chaty odráží lásku a péči předchozích majitelů. Naleznete zde ovocné stromy, keře a malý záhonek. Ještě stihnete letošní sklizeň, protože všechny plody právě dozrávají.

Samotná nemovitost je částečně podsklepena s betonovými základy. Voda je přivedena do objektu z vrtu, je zde také plyn a elektřina.

Babice jsou malebnou obcí nedaleko Prahy, která disponuje veškerou potřebnou infrastrukturou v okolí. Pro vzdělání dětí můžete využít školu a školku v sousedním Mukařově nebo v Říčanech. V samotných Babicích se nachází soukromé gymnázium a základní škola Open Gate.

Hranice Prahy jsou od chaty vzdálené pouhých 6 km a do centra je to jen 30 km, což zajišťuje snadnou dostupnost do metropole.

Pokud hledáte ideální místo pro klidné bydlení s možností relaxace ve velmi příjemném prostředí, tato chata v Babicích je pro vás tou správnou volbou. Nezapomeňte, že máte možnost si ji přizpůsobit dle svých vlastních představ.

 

Marianna Salicka

Chcete se přestěhovat, prodat, koupit nebo investovat? 

Jsem tu, abych vám pomohla s nemovitostmi v Praze a okolí. 


Marianna Salicka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF