Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný byt 5+kk, 182 m2, 2 terasy, 2 garáže, Barrandov, Praha 5.

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Prodej bytu 5+kk, 182 m2 s terasami 12m2 a 61m2 s výhledem do Prokopského údolí, dvěma garážemi, šatnou a prádelnou na Barrandově, Praha 5.

Jedná se o nadstandardní atypický byt v horních třech podlažích budovy, kde můžete získat pocit patrového rodinného domu díky soukromí pro každého člena rodiny. Z bytu a hlavně z teras je otevřený nádherný výhled na Prokopské údolí. Už když stojíte na ulici a díváte se na okna bytu a terasy, tak zásluhou barvy a konstrukce víte, že se jedná o výjimečné bydlení.   

V prvním patře je vstupní hala 15m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 46m2 a terasou 12m2, koupelna a pokoj 18m2, který se teď využívá jako pracovna, ale může být pokojem pro hosty, nebo ložnicí.

Ve druhém patře je hala 10m2, ložnice 23m2, druhá koupelna, samostatná toaleta s umyvadlem a oddělená část s vlastní šatnou 11m2 a dvěma pokoji, kde každý má 14m2. Toto patro je ideální pro dětské pokoje a ložnici rodičů.

Ve třetím je hala 10m2 se vstupem na terasu 61 m2, kde je technická místnost 6 m2 s oknem, která se současně využívá jako prádelna. V této hale může být menší tělocvična, nebo díky světlu ateliér, případně pracovna.

Garáže s vraty na dálkové ovládání jsou přímo v suterénu domu, odkud nahoru k bytu vyjedete výtahem.

Jedná se skutečně o výjimečný byt a pro úplnou představu doporučuji prohlídku.

Nová část Barrandova se neustále rozvíjí. V lokalitě jsou mateřské školky, základní školy, dětská hřiště, poliklinika i pošta. Je tam dopravní dostupnost MHD a nedaleko se nachází napojení na Pražský okruh.

 

Videoprohlídka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF