Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+kk, 65 m2, balkon a sklep v Říčanech u Prahy.

 PRODÁNO

Popis nemovitosti

Byt 3+kk, původně 3+1, 65 m2, balkon a sklep ve 2.NP s celkem čtyř v cihlovém domě v Říčanech u Prahy, byt je v původním stavu. 

Chcete se probudit a dívat se na stromy, poslouchat zpěv ptáků a přesto vědět, že jste jen pár kroků od živého centra dění? Tento byt je tedy přesně pro Vás!
Město Říčany jsou již několik let na první příčce v indexu kvality života a není se čemu divit. Je tu klid, ale vše máte hned po ruce. Jak přírodu, tak i všechny služby jako restaurace, kavárny, obchody, supermarkety, všemožné opravny a dokonce i tradiční tržiště přímo u kostela. Jsou tady školky, školy a gymnázia. Pokud Vás to, i přes všechen tento luxus, bude táhnout do matky měst, Prahy, jste v centru téměř za dvacet minut. 

Byt se nachází v nedávno zatepleném cihlovém domě s novou střechou. Vytápění a ohřev vody v bytě jsou řešeny lokální elektrickou jednotkou, což umožňuje dokonalou kontrolu nad osobní spotřebou energie, podobně jako v rodinném domě. Je třeba brát v úvahu, že v bytě v poslední době nedošlo  k žádným větším úpravám, takže je vhodné počítat s možností rekonstrukce.

Když vejdete do bytu, uvidíte před sebou chodbu, která ho dělí na část spíše užitkovou a část komfortu. Na levé straně je koupelna se sprchovým koutem a toaletou, dál se dostaneme do prostorné kuchyně, kde je kuchyňský kout, jídelní stůl i gauč, původně to byla oddělená kuchyň a pokoj. Okna jsou téměř přes celou stěnu, takže při ranní kávě se budete dívat na krásné stromy. Napravo, přímo naproti koupelně, je ložnice s balkonem, takže hned po probuzení se můžete jít osvěžit na čerstvý vzduch. Poslední místností je obývací pokoj, ve kterém je dostatek místa jak pro pracovnu, tak i pro relaxaci na pohovce. Velká okna byt provzdušňují a naplňují ho světlem přírody. 

U domu je oplocené dětské hřiště a hezký dvůr, kde můžete posedět a nechat vyřádit své děti. Předností bytu je také lokalita. Je to jen pár kroků k autobusové zastávce a 10 min. pěšky na vlakovou zastávku, odkud jste v centru Prahy za 17 až 25 min. Říčany jsou známé vysokou kvalitou života a zároveň tady najdete únik od rušné Prahy, hranice která je jen 1,5 km od bytu. 

Nečekejte a kontaktujte mě co nejdříve!Marianna Salicka

Chcete se přestěhovat, prodat, koupit nebo investovat? 

Jsem tu, abych vám pomohla s nemovitostmi v Praze a okolí. 


Marianna Salicka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF