Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek Jesenice Osnice

 

PRODÁNO

Pozemek Jesenice Osnice

1250 m2

Praha Západ

Se stavebním povolením 

Praha 8 km

Popis nemovitosti

K prodeji pozemek o velikosti 1250 m2 se stavebním povolením v obci Jesenice-Osnice, Praha-západ. 

Při koupi této parcely můžete začít neprodleně stavět. Už neřešíte administrativu se stavebním povolením a projektem, která může trvat i více než rok.

Parcela s plnou stavební připraveností a s dokončenou technickou infrastrukturou na hranici pozemku: vodovod, kanalizace, plynovod, elektřina a vozovka s asfaltovým povrchem.

Dle územního plánu rozsah zastavěných ploch max.20%, min. 70% plochy bude použito pro zeleň, přízemí a obytné podkroví nebo 2NP, výška max.9,0 m.

K dispozici je také kompletně zpracovaný projekt luxusního a moderního rodinného domu k přenechání za dodateční cenu.

Pozemek spadá pod katastrální území Osnice, část obce Jesenice. V Jesenici se nachází široká občanská vybavenost: základní škola, mateřská škola a základní umělecká škola. Dále je zde Sunny Canadian school- česko-kanadská mateřská a základní škola s navazujícím gymnáziem.

V blízkosti je Průhonický park. Tato unikátní přírodní památka je zařazena na seznam UNESCO. Celá lokalita působí útulným a luxusním dojmem. Hodnota pozemků v této lokalitě neustále roste, proto také je vynikající investiční příležitostí.

Dobrá dostupnost do Prahy, nájezd na dálnici D1 ve vzdálenosti 5 km, hranice Prahy jsou okolo 8 km, na Šeberov je to 10 min., do Kunratic 12 min. autem.

Videoprohlídka

Kontakt

 makléř qara

Marianna Salitska

Realitní makléř
774 662 126 | http://mariannasalitska.cz
QARA s.r.o. 
Šafaříkova 201/17
120 00 Praha 2

logo qara
 

web  facebook  linkedin  youtube  instagram

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF