Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Novostavba rodinného domu 5+kk

Horky nad Jizerou

 

Mladá Boleslav 10 min.

 

Praha 30 min.

 

 

 

Popis nemovitosti

Prodej novostavby rodinného domu 5+kk, 161 m2 na pozemku 720 m2 v obci Horky nad Jizerou, okres Mladá Boleslav.

Přijďte a kupte dům pro svoji rodinu.

Je to novotou vonící dům s dostatkem soukromí pro každého a velkým společným prostorem pro všechny. Pokoje a koupelny jsou všude, ale navíc je zde technická místnost/prádelna, komora a naprosto úžasná šatna pro maminku. Každý ocení úložné prostory a žádné skosené stropy v pokojích, díky kterým je tady plnohodnotná půda.

Vše si můžete projit ve virtuální prohlídce – jako v počítačové hře.

Dispozice.

Jedná se o dům pro rodinu s velkými pokoji a dostatkem úložných prostor. Pro uskladnění bot a kabátů je v předsíni dostatečný prostor na vestavěné skříně. Naproti je pracovna/pokoj pro hosty a WC, dále kuchyň s obývacím pokojem se vstupem na terasu a zahradu. U kuchyně se nachází komora. Technická místnost je zároveň prádelnou, nachází se tam příprava pro pračku. Nahoře jsou tři ložnice, koupelna s odděleným WC a prostor pro kancelář nebo hernu. Hlavní ložnice je s vlastní šatnou, kterou si zaslouží každá žena.

Technické vybavení.

Podlahové vytápění je napojené na plynový kondenzační kotel. Dům je napojen na veřejný vodovod, k zalévání zahrady jsou dešťové vody svedeny do akumulační jímky. Samozřejmě jsou zde také datové rozvody. Dále plynová přípojka s rozvodem až ke kuchyni, což umožnuje instalaci plynového sporáku, který se dnešní době u novostaveb jen tak nevidí.

Doprava.

V sousedních Brodcích je mateřská a základní škola, od domu je to 5 min. autem, 10 min. autobusem nebo 30 min. pěšky. V samotné obci je SOŠ a SOU se zaměřením na gastronomii, cestovní ruch, zemědělství a zahradnictví.

Nájezd na D11 je 2km daleko, odkud jste v Praze za 30 a v Mladé Boleslavi za 10 minut.

 

9.990.000,- Kč 

3D scan

Fotogalerie

Marianna Salitska


Marianna Salitska

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF