Reference


Paní Mariannu Salitskou ráda doporučím všem, kteří potřebují pomoc při prodeji nebo koupi nemovitosti, eventuálně dalších služeb. Paní Marianna je velice vstřícná, empatická, profesionálně zdatná a hlavně spolehlivá. V mém případě (prodej chaty) jí za její služby patří velké poděkování.

Eva Joklová, Praha

 

Chtěli bychom ještě jednou, touto cestou poděkovat paní makléřce Marianně Salitské, která svým naprosto profesionálním přístupem a časovou flexibilitou je i příkladem lidského vystupování. Tuto velice ochotnou makléřku si dovolujeme vřele doporučit a za její perfektně odvedou práci jí popřát hodně pracovních úspěchů.

Věra a Vladimír Vlkovi, Pardubice

 

Dobrý den, paní Salitska,
doufám, že se máte dobře, chci Vám za celou naši rodinu za všechno moc poděkovat. Byla radost s Vámi spolupracovat. Naše poslední transakce byla trochu náročnější, ale všechno jste zvládla na jedničku! A profík se pozná právě při těch nestandardních situacích. Nevím jestli bude někdy příležitost potkat se kvůli byznysu, ale pokud byste si udělala výlet do Severní Ameriky jste u nás vždy vítaná!
Mějte se Krásně!
V+V+E+A+A

 

Děkuji mnohokrát paní Salitské za trpělivost a vstřícnost.

Natálie John

 

Nakoľko sme sa pri hľadaní nehnuteľnosti stretli s rôznymi realitnými maklérmi a boli sme naozaj hlboko sklamaní z ich prístupu, ktorý bol maximálne neprofesionálny a neférový, dovolili sme si využiť príležitosť pre komentár a vyjadriť Vám našu spokojnosť s realitnými službami Vašej spoločnosti.

Týmto odkazom by sme chceli vyjadriť maximálnu spokojnosť s realitnými službami pani Salitskej, u ktorej nás úplne od prvého telefónneho kontaktu prekvapil veľmi prívetivý, no vždy vysoko profesionálny prístup s dostatočnou dávkou ľudskosti a pochopenia. Pani Salitská sa snažila byť férová voči iným potenciálnym uchádzačom o byt, i keď videla náš obrovský záujem o kúpu. Vždy sa nám snažila vyhovieť a bola nám veľmi nápomocná i pri obhliadke bytu znalcom banky, u ktorej sme žiadali o hypotéku. Vďaka jej skvelému talentu \"predať nehnuteľnost\" čo najlepšie sme od znalca získali vysoké ohodnotenie bytu a mohli sme si bez finančných komplikácii hypotéku vziať a v konečnom dôsledku kúpiť našu vysnívanú nehnuteľnosť.

 

S pozdravom,

spokojní kupujúci Lenka a Martin

14.3.2016

  

Характер услуги:  продажа жилой недвижимости

Хочется выразить благодарность за качественную работу риэлтору Марианне Салицкой. В условиях большого количества предложений на рынке недвижимости, покупатель на нашу квартиру был найден  в кратчайшие сроки - за одну неделю! Сделка прошла быстро и отлажено. Высокий профессионализм, оперативность, а также  доброжелательность и внимательность к клиенту  - отличительные черты Марианны. Результатом работы я очень довольна, с удовольствием рекомендую Марианну как отличного риэлтора. Спасибо большое!!! 

С уважением, 

Наталия

 

Velmi profesionální přístup, rychlá reakce a snaha kdykoli vyhovět námi zvolené prohlídce bytu v Praze, i v době o víkendu. Kooperace při stavebních úpravách, předávání bytu. Velmi milá, příjemná a hlavně vysoce profesionální makléřka.

Mějte se pěkně a přejeme hodně spokojených klientů.

Blanka a Emil Blažkovi

  

„ Tuhle skvělou makléřku mi seslalo snad samo nebe! Hledal jsem, komu bych předal nově zařízenou kancelář na Vinohradech, a paní Salitska mi velmi rychle a obětavě sehnala nového nájemníka. Do týdne to bylo vyřízené. Svou práci zkrátka umí na jedničku!

Tomáš Holub“

 

Měl jsem možnost využít dvakrát služeb realitní makléřky paní Marianny Salitske. S jejími službami jsem byl velmi spokojen. Je přesná, dokonale ovládá svůj obor. A navíc je velmi lidská a má pochopení pro individuální potřeby jednotlivých klientů. Její služby budu využívat i do budoucna.

MUDr. Aleš Závodský

 

Paní Salitska byla velmi ochotná a celý prodej bytu proběhl velmi rychle. Nevím, jaké další reference, je spolehlivá a své práci opravdu rozumí. 

Olga Stierandová

 

Paní Salitskou doporučuji všem, kteří očekávají vstřícného a spolehlivého realitního makléře. Je neobyčejně milá, nic pro ni není problém, zkrátka 100% profesionál!

Mgr. Pavla Salfická

 

 

Články


Budoucnost bydlení: Jak se mění preference kupujících a nájemníků v roce 2024 Budoucnost bydlení: Jak se mění preference kupujících a nájemníků v roce 2024 Celý článek

Trendy na realitním trhu odhalují výrazné změny v preferencích bydlení. Pandemie, ekonomické faktory a technologický pokrok totiž zásadně ovlivnily rozhodování kupujících a nájemníků. V tomto článku se tedy podíváme na to, jak se mění požadavky na bydlení, proč roste zájem o udržitelné a technologicky vybavené domovy a jaké nové trendy můžeme očekávat v roce 2024.

Dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem - co se víc vyplatí? Dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem - co se víc vyplatí? Celý článek

Při rozhodování mezi dlouhodobým a krátkodobým pronájmem nemovitostí je potřeba zvážit řadu faktorů, které ovlivňují nejen finanční výnosy, ale i čas a úsilí věnované správě pronájmu. Zatímco dlouhodobý pronájem nabízí stabilitu a menší administrativní zátěž, krátkodobý pronájem může přinést vyšší výnosy, ale i vyšší rizika a nároky na vaši pozornost.

E-book


7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů

Některé realizované zakázky


Novostavba RD 5+kk, 161 m2 na pozemku 723 m2, Horky nad Jizerou, Mladá Boleslav

Prodej domu 3+kk, 85 m2, pozemek 817 m2, Hradištko, okres Nymburk

Moderní srub 4+kk, pozemek 4830 m2 v Kersku, 25 km od Prahy

O mně


Marianna Salicka

Marianna Salicka

V realitách jsem od roku 2013. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti.  

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 realizovaných transakcí

Proč právě se mnou?

3 věci, které moji klienti nejvíce oceňují.

ZDARMA

konzultace 15 min.

JDU S DOBOU

moderní nástroje

SPOLUPRÁCE

s těmi nejlepšími

Kontakt


Adresa

Praha

Sociální sítě

Kontaktní formulář

Napište mi, co pro vás můžu udělat

Mám dotaz


Dobrý den,

jsem Marska, pomocník Marianny Salické. Pomáhám jí odpovídat na vaše otázky o realitách, když je zaneprázdněná. Pokud nebudu vědět odpověď, ráda předám vaši zprávu Marianně.

Sem napište svůj dotaz:

Generování...