Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+kk, 82 m2 s výtahem a dvěma koupelnami, Praha 7 – Letná.

REZERVACE

Popis nemovitosti

Krásný byt 3+kk, 82m2 v secesním domě s výtahem. Byt nabízí vstupní chodbu s koupelnou a komorou/prádelnou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvě ložnice, jedna je s vlastní koupelnou. Okna bytu směřují do klidné ulice Dobrovského a do vnitrobloku. Byt je částečně zařízen nábytkem a designovou kuchyňskou linkou se spotřebiči.

 

Celý bytový dům po kompletní rekonstrukci – topná tělesa, rozvody elektřiny, vody, a nová dřevěná špaletová okna se zachováním historických prvků fasády a společných částí domu. Útulný vnitroblok s lavičkami a přístřeškem pro kola. Příští rok se v celém domě budou doplňovat balkony pro každý byt.

 

Dům se nachází v širším centru Prahy, v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností, tramvajové zastávky Letenské náměstí a Korunovační, metro A Hradčanská či metro C Vltavská. V samém srdci Prahy jste pěší chůzí za pouhých 20-30 minut - Náměstí Republiky 19 min. (1.4 km), Staroměstské náměstí 25 min.(1,8km), zároveň jste obklopeni zelení Letenských sadů či parku Stromovka.

Videoprohlídka

Marianna Salitska/Salicka


Marianna Salitska/Salicka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF